زمینه های فعالیت

مشاور دیتاسنتر


راهکارهای دیتاسنتر فناوری اطلاعات و ارتباطات  ، طراحی و راه اندازی دیتا سنتر و زیر ساختهای شبکه و سرویسهای تخصصی شبکه

سیستمهای هوشمند مختص هتلها ، بیمارستانهای هوشمند و پزشکی از راه دور، ویلاها ، سازمانها و مکانهای اداری و تجاری

راهکارهای ارتباطات بین دفاتر کار

ویدئو کنفرانس و ویپ

سیستمهای نظارت تصویری هوشمند و آنالیز تصویری

ما با بهره گیری از سال ها تجربه و توان فنی و تخصصی،از طریق ارائه راکارهای جامع فناوری اطلاعات و ارتباطات در دیتاسنتر ها و با طراحی زیرساخت های دیتا سنتر و شبکه، و در نظر گرفتن راهکارهای مناسب جهت تطابق با نیاز های سازمان های دولتی ، شرکت های خصوصی ، هتل ها ، بیمارستان ها ، کارخانجات و … بهترین و مناسب ترین راهکار را برای شما به ارمغان می آوریم.

کلیه خدمات مشاوره در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات با بهره گیری از سال ها تجربه و توان فنی و تخصصی قابل ارائه می باشد. وجود یک مشاور مجرب برای ایجاد و یا ارتقاء زیرساخت دیتاسنتر و شبکه و ارائه راهکارهای مناسب در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات بر اساس استانداردهای روز دنیا و مدیریت پروژه شرط لازم موفقیت یک پروژه می باشد.

راه اندازی دیتاسنتر و مراکز داده – راهکارهای دیتاسنتر و مراکز داده – سرویس های تخصصی دیتاسنتر – مشاور مراکز داده – مشاوره و طراحی و راه اندازی ویدئو کنفرانس و سیستم کنفرانس ویدئویی- مشاوره و طراحی و راه اندازی دورکاری – مشاوره و طراحی و راه اندازی ارتباط بین دفاتر و شعب – مشاوره و طراحی و راه اندازی خانه های هوشمند – مشاوره و طراحی و راه اندازی مرکز تلفن ویپ و کال سنتر – مشاوره و طراحی و راه اندازی سیستم های نظارت تصویری هوشمند و کلیه خدمات مشاوره با بهره گیری از سال ها تجربه و توان فنی و تخصصی قابل ارائه می باشد. وجود یک مشاور مجرب برای راه اندازی و یا ارتقاء زیرساخت دیتاسنتر و شبکه و ارائه راهکارهای مناسب دردیتاسنتر و حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات بر اساس استانداردهای روز دنیا و مدیریت پروژه شرط لازم موفقیت یک پروژه می باشد.