راهکارهای دیتاسنتر، فناوری اطلاعات و ارتباطات

ما با بهره گیری از سال ها تجربه و توان فنی و تخصصی،از طریق ارائه راکارهای جامع فناوری اطلاعات و ارتباطات در دیتاسنتر ها و با طراحی زیرساخت های دیتا سنتر و شبکه، و در نظر گرفتن راهکارهای مناسب جهت تطابق با نیاز های سازمان های دولتی ، شرکت های خصوصی ، هتل ها ، بیمارستان ها ، کارخانجات و ... بهترین و مناسب ترین راهکار را برای شما به ارمغان می آوریم.

کلیه خدمات مشاوره در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات با بهره گیری از سال ها تجربه و توان فنی و تخصصی قابل ارائه می باشد. وجود یک مشاور مجرب برای ایجاد و یا ارتقاء زیرساخت دیتاسنتر و شبکه و ارائه راهکارهای مناسب در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات بر اساس استانداردهای روز دنیا و مدیریت پروژه شرط لازم موفقیت یک پروژه می باشد.

دیتاسنتر و یا مرکز داده مجموعه ای از بخش های : زیرساخت دیتا و ارتباطات، سیستم توزیع برق و یوپی اس ها ، سیستم سرمایش ، معماری ،اعلان و اطفاء حریق، سیستم های امنیتی و .... می باشد که برای ارائه سرویس‌های تخصصی دیتاسنتر تحت شبکه (اینترنت/اینترانت/اکسترانت) بکار گماشته می‌شوند. دیتا سنتر و شبکه های کامپیوتری امروزه مرکز اطلاعات و ارتباطات و انتقال دیتا و صدا و تصویر در سازمان ها ، مراکز اداری و تجاری ، شرکت ها و.... می باشند

جهت راه اندازی دیتاسنتر و یا بروز رسانی آن و انجام خدمات تخصصی با آنالیز شرایط فعلی ، نیازسنجی و شناسی اهداف و بررسی زیر ساخت فیزیکی و ارتباطی شروع به طراحی بر اساس استانداردهای روز دنیا و تهیه LOM و LOS خواهد شد. پس از تامین تجهیزات شروع به پیاده سازی با بکارگیری تیم مجرب و فنی و با نظارت بر اجرای صحیح کار پیاده سازی دیتاسنتر به اتمام میرسد و پس از آن کار بهره برداری و تحویل دیتا سنتر و زیر ساخت ها و سرویس های تخصصی دیتاسنتر انجام خواهد شد. لازم به ذکر است آموزش کاربری دیتا سنتر و شبکه و مانیتورینگ مرکز داده درحین کار به پرسنل انجام خواهد شد.

خدمات و سرویس های تخصصی

مشاوره، طراحی و راه اندازی دیتاسنتر و شبکه های کامپیوتری

راهکارهای زیرساخت و ارتباطات شبکه

راهکارها و سرویس های تخصصی دیتاسنتر و شبکه

راهکارهای امنیت شبکه

مشاوره و نگهداری دیتاسنتر و شبکه

راهکارهای ذخیره سازی

راهکارهای مانیتورینگ

راهکارهای ویدئو کنفرانس

VoIP راهکارهای

راهکارهای مجازی سازی